MycoMedica - chińskie grzyby witalne hero gradient

Wspieramy

 
 

Zuzana Baudyšová - Fundacja Nasze Dziecko

Zuzana Baudysova

Bardzo się cieszę, że firma MycoMedica znalazła się wśród zwolenników i sponsorów Fundacji Nasze Dziecko. Cieszę się, że klientela firmy MycoMedica rośnie i że myśli o chorych dzieciach i pomaga w zakupie różnych przedmiotów, na które nie mogą sobie pozwolić samotne matki i rodziny znajdujące się trudnej sytuacji społecznej. Dziękuję MycoMedia, którzy wspólnie wspierają Fundację Nasze Dziecko, za ich życzliwość i pomoc finansową.

Życzę wszystkim dużo zdrowia, harmonii i radości życia,

Zuzana Baudyšová
Dyrektorka Fundacji Nasze Dziecko

 

Petra Soukupová PSO - Police Symphony Orchestra

Police Symphony Orchestra

Po raz pierwszy spotkaliśmy się z firmą MycoMedica, a konkretnie z panem Martinem Schirlo w 2016 roku, na naszym wieczorze beneficjalnym. Pan Martin Schirlo wtedy swoim aparatem fotograficznym dokumentował nasz wieczór. Jesienią tego samego roku firma MycoMedica wsparła nas znaczną kwotą w ramach kampanii „Potrzebujemy RÓŻNYCH instrumentów” na portalu HitHit, dzięki czemu zakupiliśmy własne instrumenty i teraz jako orkiestra możemy stać na własnych nogach. Od tej pory współpracujemy ze sobą i jesteśmy za to wdzięczni!

Na świecie nie ma zbyt wielu firm i ludzi, takich jak pan Martin Schirlo,... Ludzi, którzy pomagają innym nie tylko finansowo, ale tak zwyczajnie po ludzku. Cieszymy się, że możemy wyrazić naszą wdzięczność Panu Martinu Schirlo i całej firmie MycoMedica przynajmniej poprzez ten krótki tekst i powiedzieć: Szanujemy i doceniamy Was!

W imieniu Police Symphony Orchestra
Petra Soukupová

Gdzie można kupić nasze produkty?

 

Rozbudowana sieć dystrybutorów w całej Republice Czeskiej

Znajdź najbliższego sprzedawcę lub dystrybutora oferującego nasze produkty bądź też aptekę.

Pokaż najbliższych dystrybutorów